نسخه آزمایشی
مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی مشهد > اخبار مرکز > اخبار آموزشی > اولین دوره جایزه کسب و کارهای استارت آپی و دانش بنیان مراکز علمی کاربردی کشور
۳۰ بازدید

اولین دوره جایزه کسب و کارهای استارت آپی و دانش بنیان مراکز علمی کاربردی کشور با موضوع نوآوری ۲۴ بهمن ماه سال جاری برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد، مرکز علمی کاربردی گلرنگ با همکاری واحد نوآوری، فناوری و تجاری سازی دانشگاه جامع علمی کاربردی اقدام به برگزاری اولین جایزه کسب و کارهای استارت آپی و دانش بنیان در مراکز علمی کاربردی می نماید.

این دورع با هدف شناسایی کسب و کارهای استارت آپی و دانش بنیان برتر علمی کاربردی و تقدیر از آنها، معرفی کسب و کارهای منتخب به گروه صنعتی گلرنگ و شرکت‌های تابعه جهت سرمایه گذاری(در صورت تایید توسط شورای سرمایه گذاری گروه صنعتی گلرنگ)، شناسایی طرح های برتر بانوان مراکز علمی کاربردی و تقدیر از آنها و شناسایی ایده های برتر دانشجویان علمی کاربردی و تقدیر از آنها برگزار می شود.

گفتنی است به نفرات اول تا پنجم این همایش به ترتیب جوایز شارژ پنج تا یک میلیون تومان کیف پول الکترونیکی تارا اهدا می شود.

علاقمندان می توانند جهت ثبت‌نام در اولین دوره جایزه کسب و کارهای استارت آپی و دانش بنیان مراکز علمی کاربردی کشور به ای دی Ekjdm_shakouri@ کارشناس دانشجویی-پژوهشی مرکز پیام دهند.

  1. زهره حیدری گفت:

    سلام وقت تون بخیر ببخشید من در طراحی وبلاگ مهارت دارم میتونم شرکت کنم؟

ارسال دیدگاه
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های مورد نیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*

بالا