فهرست اصلی

بازدید دانشجویان از هتل الماس 2

 

هتل الماس 2 یکی از نوسازترین هتل‌های مشهد وکشور است. که شعبه دوم هتل الماس است. که بر خلاف آن هتلی 5 ستاره است و از به روزترین واستانداردهای صنعت هتلداری تبعیت می‌کند.

این هتل 26 طبقه یکی از بلندترین ساختمان‌ها در مشهد است و جدا از شیک بودن آن که باعث جذب مسافر می شود. یکی از نزدیکترین هتل‌ها به حرم رضوی است. به طوری که 5  دقیقه به حرم مطهر می رسید.

هنگام ورود به هتل الماس 2 ابتدا وارد لابی هتل شدیم که لابی به صورت 2 تکه و مجزا از هم درابعاد بزرگ قرار داشت. که انتهای لابی بازارچه‌ای قرار داشت که مشاغلی مثل عکاسی، زیورآلات ، صنایع تزئینی و خدمات زیبائی و آرایشی و غیره قرار دارد.

هتل الماس مانند که شهر می‌باشد و امکانات زیادی را در خود جای داده و جدا از تنوع بالای اتاق‌های رویال و vip و سوئیت‌ها و آپارتمان‌ها که مشرف به حرم مطهر است. امکاناتی نظیر روف گاردن، سالن همایش، مجموعه ورزشی ، رستوران گردان، مجموعه‌ آبی مخصوص کودکان و بزرگسالان ،مرکز خرید، سالن ماساژ، ترانسفر رایگان رفت و برگشت به فرودگاه و راه آهن. سالن کنفرانس، نمازخانه، سالن همایش، آسانسور، اتاق میهمانی و جلسات کاری، اتاق ویژه معلولین و رمپ ویژه معلولین، اتاق عروس و داماد، روم سرویس 24 ساعته، کافی‌شاپ 24 ساعته رستوران بین المللی، رستوران گردان، سالن آمفی تئاتر، تالار پذیرایی و غیره را داراست.

این هتل با به کارگیری کادری جوان و متخص و امکانات و تجهیزات به روز توانسته تا حد مطلوبی به اهداف خود برسد و از مزایای این هتل نسل جوانی که به آنها فرصت ارائه خدمات و تخصص آنها داده شده است.