فهرست اصلی

در راستای تکریم و احترام به مقام شامخ معلمی و از سویی معرفی توانمندیهای علمی، آموزشی و پژوهشی مرکز آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد، این مرکز بر آن شد از تاریخ 12 اردیبهشت سال جاری طبق یک برنامه منظم و با هماهنگی قبلی در مدارس منتخب ذیل که بیشترین ورودی دانشجوی مرکز را در سنوات قبل داشته اند حضور یافته وبه نوعی سرآغاز ارتباط مدرسه و دانشگاه در روز معلم باشد.

مدارس منتخب نیز با اعلان اشتیاق و علاقمندی خود به ارتباط فی مابین با نهاد بزرگ علمی و فرهنگی جهاددانشگاهی مشهد، خواهان دیدار و بهره مندی هر چه بیشتر از امکانات مرکز گردیدند. به همین منظور در آینده نزدیک هماهنگی و برگزاری جلسات اختصاصی و یا عمومی با مربیان، اولیا و دانش آموزان در دستور کار مرکز قرار گرفته است.

 

 

 

بازدید از تعدادی دبیرستان و هنرستان مناطق مختلف آموزش و پرورش 

*****

بازدید از تعدادی از دبیرستان و هنرستان های مناطق مختلف آموزش و پرورش  با تقدیم گل و شیرینی به اولیاء و معلمین مدرسه هم به جهت گرامیداشت روز معلم و هم به جهت یادآوری هم سو بودن اهداف آموزشی و پرورشی مدرسه و دانشگاه.

در فعالیت یاد شده معاونت محترم آموزشی موسسه به اتفاق مسئول امور دانشجویی  از مدارس ذیل بازدید نمودند. در این گفتگو ها فرایند همکاریهای آموزشی و خدماتی  و تعامل دانشگاه و مدارس  مورد بحث و بررسی قرار گرفت و با استقبال خوب مدارس روبرو گردید.

 

 

 

 

تقدیم دسته گل به اساتید محترم مرکز به پاسداشت سالگرد مقام معلم

*****

قدیم دسته گل  به تمام اساتید حاضر در مجتمع دکتر علی شریعتی در روزهای 11 و 12 اردیبهشت در حضور دانشجویان مدعو آنها در کلاس های درس.

هر ساله به رسم یادبود و تقدیر از مقام شامخ معلم برخی از مسئولین موسسه با تقدیم دسته گل به ویژه در حضور دانشجویان در حین تدریس به اساتید دانشگاه ، این روز را گرامی می دارند.

تلاش شد این فعالیت در دو روز متوالی در دو شیفت صبح و بعد ازظهر انجام شود تا عده کثیری از اساتید مورد تقدید قرار گیرند.

 

انتخاب دو نفر از مدرسین مرکز با عنوان مدرس نمونه

*****

انتخاب دو مدرس نمونه و معرفی آنها جهت تقدیر و تشویق به دانشگاه جامع علمی کاربردی که در تاریخ 18 اردیبهشت با برپایی مراسم باشکوه  پذیرایی و شام در هتل پارس این مهم از سوی دانشگاه یادشده برگزار گردید.

در روز یادشده دو مدرس نمونه جناب آقای شکوری و زیبایی  به اتفاق ریاست موسسه در ساعت 18 در مراسمی که از سوی دانشگاه جامع علمی کاربردی در سالن اجتماعات هتل پارس برزگرار گردید شرکت نمودند.

در این مراسم آقای دکتر سلجوقی و جمعی از مسئولان استانی از تمامی مدرسان نمونه علمی کاربردی استان با تقدیم لوح تقدیر نمودند. مراسم با صرف شام به پایان رسید.(عکس به پیوست می باشد)

 

بزرگداشت با شکوه روز معلم در تاریخ 18 اردیبهشت

*****

بزرگداشت با شکوه روز معلم در تاریخ 18 اردیبهشت برای نزدیک به 600 نفر از مدرسین دانشگاه علمی کاربردی ،هنرآموزان فرهنگسرا، زبان آموزان ومهارت آموزان واحد آموزش  وخانواده های آنها در مرکزرفاهی دانشگاه فردوسی به صرف شام.

هرساله به رسم حفظ شان تمامی مدرسان جهاددانشگاهی در تمام حوزه ها مراسم بزرگ پذیرایی و شام به ویژه به اتفاق خانواده های گرامی مدرسان برگزار می گردد.

امسال این مراسم در مرکز مجلل رفاهی دانشگاه فردوسی با میزبانی ریاست سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی معاونین و مدیران ادارات و ریاست موسسه علمی کاربردی جناب آقای دکتر گلستانی پور انجام پذیرفت.