فهرست اصلی

 

/مراسم تجلیل از برگزیدگان پژوهشی و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور/

رییس موسسه علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد، پژوهشگر برتر شد

********

 در مراسم تجلیل از برگزیدگان پژوهشی و فناوری دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور، دکتر مسعود گلستانی‌پور، رییس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد به عنوان پژوهشگر برتر معرفی شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد، این مراسم با حضور دکتر وحید احمدی، معاون پژوهش و فناوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر محمدحسین امید، سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی و جمعی از نخبگان و روسای دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور در پژوهشکده هنر و معماری جهاددانشگاهی برگزار شد که 57 پژوهشگر، ایده، طرح پژوهشی، فناور، مؤسسه، واحد استانی، مرکز آموزش علمی کاربردی، مرکز رشد، کارآفرین و دفتر کارآفرینی برگزیده مورد تقدیر قرار گرفت.


 متن لوح تقدیر دکتر مسعود گلستانی‌پور بدین شرح است:

"جناب آقای دکتر مسعود گلستانی پور
روند رو به رشد فعالیت‌های علمی و پژوهشی میهن اسلامی، حاصل تلاش بی وفقه و عاشقانه سخت کوشانی، همچون جنابعالی است که به آینده‌های روشن چشم دوخته‌اند. از آنجایی که جنابعالی به عنوان پژوهشگر برتر موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی در هفته ملی پژوهش و فناوری سال 95 انتخاب شده‌اید، این لوح تقدیر به شما اعطا می‌گردد.
امید است در سایه الطاف خداوند متعال همواره موفق و موید باشید.


دکتر محمدحسین امید

سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی کشور"

 

 

"احمد افروغی"، معاون جدید موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد شد.

******

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد ، مهندس احمد افروغی مدیر آموزش موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد با حفظ سمت از سوی سید علی اکبر شمسیان رییس سازمان جهاددانشگاهی خراسان رضوی به عنوان معاون جدید موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد منصوب شد.

 

 

برگزاری رویداد ایده تاب موسسه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی مشهد

***********

رویداد ایده تاب موسسه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی مشهد در روز چهارشنبه 24 آذر 95 با حضور 165 دانشجوی صاحب ایده، معاون محترم پارک علمی، فناوری استان خراسان رضوی، جمعی از اساتید کارآفرینی و مسئولین موسسه از ساعت 8 صبح آغاز گردید. در این رویداد که دو روز و جمعا به میزان 24 ساعت به طول انجامید دانشجویان در یک دوره مسابقه ایده پروری و گزینش ایده شرکت نمودند و در نهایت سه ایده برتر توسط کمیته داوران انتخاب شدند. برگزاری کارگاههای آموزشی بوم کسب و کار، کار تیمی و نحوه تدوین طرح کسب و کار، ارائه یک دقیقه ای ایده ها توسط کلیه شرکت کنندگان، انتخاب 20 ایده برتر توسط شرکت کنندگان، تیم سازی توسط صاحبان ایده های برگزیده و تدوین طرح کسب و کار مربوطه با راهنمایی اساتید زبده کارآفرینی و ارائه 5 دقیقه ای 20 ایده برگزیده از عمده فعالیتهای این رویداد کارآفرینانه محسوب می گردد.

 

انتخاب واحد استان خراسان رضوی به عنوان یکی از استانهای برتر دانشگاه در عرصه پژوهش و فناوری است که کسب این عنوان را نیز به همکاران محترم واحد استان و به طور ویژه به جناب آقای دکتر سلجوقی تبریک می گوییم.