فهرست اصلی

معاون فرهنگی شهرداری مشهد در جمع فعالان دانشجویی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد

معاون فرهنگی شهرداری مشهد با تاکید بر نقش فعالیت های دانشجویی در حوزه های فرهنگی گفت: دانشجویان ضمن برگزاری فعالیت های معطوف به دانشگاه از نقش آفرینی خود در جامعه غافل نشوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد، دکتر هادی بختیاری در جلسه هم اندیشی و تقدیر از فعالان فرهنگی مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی گفت: جنبش دانشجویی نقش بسزایی در تحولات جامعه داشته و دارد.

وی تاکید کرد: باید در دانشگاه ها به فعالیت های مرتبط با جامعه بهای بیشتری داده شود.

در ادامه مهندس اجمد افروغی، رییس موسسه آموزش عالی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد با تاکید بر لزوم انجام فعالیت های علمی، فرهنگی و پژوهشی در دانشگاه، به فعالیت های در نظر گرفته شده در برنامه استراتژیک 5 ساله مرکز اشاره کرد.

وی اظهار داشت، باید تلاش کنیم تا ضمن کیفیت بخشی به فعالیت های فرهنگی از موازی کاری در این حوزه پرهیز شود.

در ادامه مهدی جهانی شرق مدیر امور دانشجویی فرهنگی علمی کاربردی جهاددانشگاهی مشهد بر هدفمند بودن فعالیت تشکل های دانشجویی تاکید کرد.

وی گفت: باید سمت و سوی این فعالیت ها با برنامه استراتژیک مرکز پیش رود.

در ادامه امیر شیرانی، کارشناس فرهنگی مرکز و دبیر شورای فرهنگی به ارائه گزارش از فعالیت های انجام شده در سال گذشته پرداخت و افزود: نقاط ضعف فعالیت ها در سال گذشته باید برطرف شده و تشکل ها با قوت بیشتری در این حوزه ورود پیدا کنند.

در پایان این جلسه از فعالان فرهنگی مرکز تقدیر شد و احکام مسولان جدید تشکل های دانشجویی اهدا گردید.

قابل توجه کلیه دانشجویان محترم مرکز جهت واریز شهریه 85درصد

شماره حساب جهت واریز شهریه 85%

5076902874

بانک ملت به نام مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی

قابل واریز در تمامی شعب

شروع زمان ثبت درخواست انتقال براي نیمسال اول تحصیلی 97-96 در سامانه آموزشی دانشگاه(سجاد)

شروع زمان ثبت درخواست انتقال براي نیمسال اول تحصیلی 97-96 در سامانه آموزشی دانشگاه(سجاد)

*********

به اطلاع کلیه دانشجویان گرامی میرساند زمان نقل و انتقالات، از تاریخ 1/3/96 لغایت 15/3/96 در سامانه آموزشی دانشگاه میسر میباشد.

لازم به توضیح است در مهلت مذکور تنها امکان ثبت درخواست انتقال بدون تغییر رشته براي دانشجویان ترم دوم و بالاتر مهیا گردیده است و دانشجویان میتوانند نسبت به ثبت درخواست انتقال در نیمسال اول سال 97-96 بر اساس آیین نامه نقل و انتقالات دانشگاه اقدام نمایند.